PROČ ZVOLIT GOLFOVÉ PONOŽKY?

Při golfu jste několik hodin v pevných golfových botách a Vaše chodidla dostávají zabrat. Proto je dobré jim ulevit a dopřát maximální možný komfort, především mít nohy v suchu a pohodlí.

Golfové ponožky Eagle Golf jsou vyvinuty tak, aby Vám ten maximální komfort dopřály a Vy jste nemuseli myslet na nic jiného, než na golfovou hru samotnou a řešili jen vítr, vzdálenost, sklon trávy ke slunci :) a rychlost greenů.

Naše golfové ponožky jsou pleteny v České reublice a jsou vylepšovány posledních 30 let. 

KVALITA?

Základem nejvyšší kvality našich ponožek je příze, kterou nám dodávají tuzemští dodavatelé, ale i výrobci ze Slovenska, Japonska, Španělska, Itálie, Německa, Portugalska, Indie, Turecka a Indonésie. Díky kvalitě je poté zaručena stálobarevnost, pružnost, nízká srážlivost a vysoká životnost našich golfových ponožek.

JAKÉ PONOŽKY PLETEME?

Golfové ponožky pleteme ve dvojím materiálovém provedení - slabší bavlněné a silnější froté, které mají zesílenou patu, špičku a chodilo pro měkčí došlap. Lýtková část je vždy ukončena elastickým lemem.

Další rozdělení ponožek je dle jejich výšky - pod kotník, kotníkové a vysoké. Nejžádanější jsou kotníkové, které je možné obléci ke krátkým i dlouhým kalhotám.

Ponožky nabízíme (prozatím) ve dvou barvách - v bílé a černé, protože v jednoduchosti je krása a tyto dvě barvy golfových ponožek se hodí ke každé Vaší volbě golfového oblečení.

Všechny naše golfové ponožky mají své speciální vlastnosti: 

- jsou prodyšné a odvádějí vlhkost do vyšších vrstev ponožky, kde rychleji vysychají

- mají vynikající tepelně izolační vlastnosti snižující teplotu nohou

- froté ponožky mají zesílenou vrstvu chodidla pro vetší podporu a maximální pohodlí chodidla- lýtková část je ukončena elastickým lemem

Složení - bavlna 75 %, polyamid 20 %, elastan 5 %.

Díky těmto golfovým ponožkám Eagle Golf zůstávají Vaše chodidla v suchu a pohodlí po celou dobu hry.

.